KOREKČNÁ FRAKTÁLNA KRESBA

 • ČO JE TO FRAKTÁLNA KRESBA?
  Fraktálna kresba je terapia umením. Kreslenie fraktálov je liečivé, pôsobí na sebavedomie človeka, pôsobí pozitívne pri socializácii a komunikácii, prináša rovnováhu do života. Odhaľuje informácie skryté v hlbinách nášho podvedomia, učí nás objavovať svoje životné ciele a dostáva nás na novú úroveň svojho vývoja.
 • PREČO FRAKTÁLY KRESLÍME?
  Fraktálna kresba je energetická kresba. Jej vibrácie prenikajú no nášho tela, do našich myšlienok a pocitov. Dá sa povedať, ža samotné fraktály sú tými myšlienkami a pocitmi. Kreslením fraktálov sa otvárame vyššiemu vedomiu a uvoľňujeme kreatívnu energiu. Počas kreslenia sa dostávame do meditačného stavu, ktorý je zdrojom radosti, spokojnosti v súlade s duchovnými hodnotami. Kreslením fraktálov sa meníme. 

video - upútavka:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

❖ diagnosticko - terapeutický cyklus ❖

FRAKTÁLNEJ KRESBY

základné informácie

 • Čo je diagnosticko-korekčný cyklus?
  Ide o cyklus, v ktorom lektor prostredníctvom kresby "naslepo" zdiagnostikuje klienta a ten následne maľuje korekčné kresby, prostredníctvom ktorých sa redukujú problémy a rozpúšťajú rôzne bloky. Spúšťa sa ozdravný proces. Účastník pracuje stále pod vedením a koordináciou lektora.
 • Pre koho je kreslenie vhodné?
  Pre každého, kto chce zažiť sebaspoznávací umelecký proces, ale aj pre toho, kto rád kreslí a chce sa touto formou realizovať. Zapojiť sa môžu aj úplní začiatočníci a ľudia, ktorí dávno nedržali pastelky v rukách a nemajú žiadne skúsenosti s umeleckým kreslením. Fraktály jednoducho môže tvoriť každý, kto udrží pastelku v ruke, vítané sú aj deti.
 • Aké problémy fraktálna kresba rieši?
  Relax / sebaspoznávanie / odbloky / terapia. Všeobecne je tento proces ozdravný. V prípade potreby riešenia konkrétneho problému, či choroby sa dá zacieliť na daný problém. Efekt sa vtedy zosilňuje. Účinky maľovania sú individuálne. Niekedy sa zmeny prejavia okamžite, niekedy prichádzajú po dokončení cyklu. Tieto individuality preberieme pri úvodnej konzultácii. Absolventi potvrdzujú, že sa im pootvorili nové obzory, že prešli silným očistným koučovacím proces, že u nich nastalo fyzické ozdravenie a regenerácia síl.
 • Akú sú výsledky fraktálnej kresby?
  Účinky maľovania sú individuálne. Niekedy sa zmeny prejavia okamžite, niekedy prichádzajú po dokončení cyklu. Tieto individuality preberieme pri úvodnej konzultácii. Absolventi potvrdzujú, že sa im pootvorili nové obzory, že prešli silným očistným koučovacím proces, že u nich nastalo fyzické ozdravenie a regenerácia síl. Pozrite si referencie:
Popravde, vôbec som nečakala, že je možné vyčítať z mojich kresieb, takú spätnú väzbu, ako mi Janka napísala. Diagnostika mojich kresieb mi potvrdila, že moje nadšenie pre fraktálne kresby má svoj hlboký dôvod a vo všeobecnosti v nej vidím obrovský potenciál aj pre seba.
Iveta Liptáková absolventka náročného terapeutického cyklu
Tak to oči vyvaľujem čo všetko je možné z obrázkov prečítať. Je to jediná aktivita, ktorú som dokázala robiť systematicky podľa pravidiel. Vlastne žiadny kurz osobného rozvoja ma tak nepohltil ako fraktálna kresba. Toto si z celého procesu hlavne odnášam - čo všetko je možné, keď na niečom pracuješ dielik po dieliku. Ďakujem za Tvoje sprievodcovstvo Jani. ❤
Lenka Halásováabsolventka náročného terapeutického cyklu

Ako celý proces prebieha ?

 • Ako sa stretávame?
  Konzultácie prebiehajú on-line na ZOOMe (je možné aj osobne stretnutie v mojom ateliéri v Liptovskom Mikuláši). V priebehu celého cyklu budeme v dennom kontakte (telefón/sociálne siete). Počas tvorby ťa budem usmerňovať a koordinovať celý proces.
 • Čo si treba pripraviť?
  Na tvorbu budeš potrebovať výkresy formátu A4, čiernu fixu s tenkým hrotom, pastelky (min. 12 odtieňovú sadu), gélové perá (aspoň 6 základných farieb), časovač/stopky (stačí aplikácia v mobile).
 • Aký dlhý je tento proces?
  Na kreslenie fraktálov je potrebné sa časovo pripraviť. Jedná sa o niekoľkodňový až niekoľkotýždňový proces - podľa toho aký cyklus si zvolíš a podľa toho ako rýchlo budeš postupovať. Najkratší cyklus je zostavený z 12, najdlhší z 21 obrázkov. Výber a ďalší postup sa dohodneme na úvodnej konzultácii.
 • Ako vyzerá maľovanie?
  Po dôkladnej inštruktáži maľuje každý doma. Podkladovú líniu a obrázky pred aj po vyfarbení mi posielaš na prekonzultovanie. Diagnostické kresby sa tvoria so zavretými očami, korekčné podľa daných pravidiel. Celý proces je skutočne unikátnym zážitkom.

Čo získam kreslením fraktálov ?

 • Nové možnosti
  Základnú inštruktáž, na ktorej môžeš staviať ďalšiu prácu s fraktálmi, zorientovanie sa v problematike, sprievodné materiály, podľa ktorých budeš kresliť, moje citlivé vedenie celým procesom, sprievodné poradenstvo, usmernenie pri práci s tvarmi a farbami, vysvetlenie ich vplyvu na človeka. Okrem zážitku z nepoznaného získaš aj šancu otvoriť sa novým možnostiam a uchopiť tieto príležitosti do vlastných rúk.
 • Pokrm pre dušu - odmenu pre seba samého
  Kresba fraktálov pôsobí presne tam, kde má. Bez zjavného pričinenia nastáva proces samoliečby, resp, sebazdokonaľovania. Fraktály presne vedia, čo majú zasiahnuť, kde treba zamieriť pôsobenie, prečistiť, zahojiť, vyživiť.
 • Samokoučing
  Súbežne s maľovaním prebieha sebakoučovací program, vďaka čomu človek začne vnímať súvislosti svojho života a vedome pracovať so svojou pozornosťou. Život potom naberá úplne iný rozmer - vedomý rozmer. Jedno s druhým súvisí a fraktálna kresba je silný pomocník na pochopenie zdanlivo zložitých a neprekonateľných problémov.
 • Konkrétny výstup - silné energetické žiariče
  Vytvoríš si kolekciu vlastných fraktálnych kresieb - tvoje silné osobné žiariče. Tieto obrázky otvárajú myseľ, prichádzajú "aha" momenty, posilňujú vnútorné nastavenie a harmonizujú priestor. Dodávajú človeku silu a usmerňujú jeho život. Je to akoby sme nadviazali hlbší kontakt so svojou dušou a nechali sa ňou viesť. Aj preto sa odporúča obrázky vystavovať a nechať tieto žiariče na seba pôsobiť v priestore, kde žijeme, aby nás energeticky stimulovali čo najsilnejšie.

Toto potvrdila aj Lenka, ktorá prešla celým korekčným cyklom:

Účastníčka korekčného cyklu FK Lenka Halásová urobila výstavku svojich prác a zároveň overila fungovanie pozitívneho vyžarovania kresieb:

"Včera sme mali v práci ťažký deň a dnes ako som chystala obrázky, tak sa to úplne premenilo a vôbec tam nemám tú negatívnu energiu čo v tom bola včera. Jupí. Ja sa tak teším, že som si overila ako to funguje v priamom prenose. Moje telo sa raduje."

CENA

Celý proces začína vstupnou konzultáciou.

Následne vstupuješ do procesu diagnosticko-terapeutickej tvorby.

Na konzultácii preberieme tvoje konkrétne potreby, očakávania a vyberieme cyklus vhodný práve pre teba. Dohodneme sa na ďalších krokoch, z ktorých sa skladá celý proces. Nájdeme tú najideálnejšiu variantu, časový plán a systém práce, šitý na mieru práve tebe.

 

VSTUPNÁ KONZULTÁCIA 20 €

Dĺžka vstupnej konzultácie trvá 1 hodinu. Prebieha on-line cez ZOOM, alebo osobne v mojom ateliéri v Liptovskom Mikuláši.

Termín konzultácie si dohodneme telefonicky tak, aby vyhovoval obom stranám.

Je potrebné si pripraviť písacie potreby, výkres, tenkú čiernu fixu a pastelky. Už pri prvom sedení začneš maľovať svoj prvý fraktál.

❀ BONUS NAVYŠE ❀

Ak sa rozhodneš pre plný cyklus, dostávaš odo mňa darček zdarma v podobe konzultácie

"UMELECKÝ FRAKTÁL"

detaily dohodneme na vstupnej konzultácii

Dopraj si takú jazdu, akú zažila Ivetka, ktorá si prešla plným terapeuztickým cyklom:

"Keď som prvýkrát uvidela na Jankinej stránke fraktálne kresby a dozvedela som sa, že vedie terapeutický cyklus, ani chvíľu som neváhala a pustila som sa s nadšením pod jej vedením do kreslenia.

A bola to skutočná jazda, to vám poviem! Toľko nadšenia, energie, sebaspoznávania a radosti pri kreslení som nikdy nezažila!

Janka ma na celej ceste viedla veľmi fundovane a láskavo, čo ma utvrdilo v tom, že ma moja intuícia viedla správnym smerom. Spätná väzba, ktorú som po ukončení celého cyklu od nej dostala, bola pre mňa doslova šokujúca! Netušila som, ako veľa sa môžem o sebe dozvedieť a ako sa začne zrazu veľa vecí v mojom živote meniť len tým, že budem kresliť."

Ďakujem za dôveru a teším sa na zážitok, ktorý nás spolu čaká.

Nechaj sa viesť rečou podvedomia, dôveruj tomuto unikátnemu procesu a dopraj si takéto "znovuzrodenie".

Je to bezpečné a pri tom tak jednoduché a efektívne. 

 

LEKTORKA FRAKTÁLNEJ KRESBY

Janka Sapietová absolvovala:

METÓDA fraktálnej kresby AUTOPORTRÉT DUŠE ❃ UMELECKÁ fraktálna kresba ❃ ANALÝZA fraktálnej kresby ❃ FRAKTÁLNY CYKLUS pre pokročilých ❃ fraktály RUKA ZDRAVIA ❃ AUTONÓMNY korekčný cyklus