MANDALKOVANIE S DEŤMI

projekt ART-mandala j-s pre deti a teen

.

Deti mandalkujú krásne a úplne prirodzene. Prekvapuje ma ich trpezlivosť, precíznosť  a fantázia. Sú pre mňa veľkým vzorom a veľa sa od nich učím. Mandalkovanie        s deťmi sú pre mňa vzácne a radostné okamihy a zo srdca za ne ďakujem.

~ Janka Sapietová

Slová malých madalový umelcov vravia za všetko:

Maľovanie mandál ma ohromne bavilo. Nebaví ma maľovať to, čo sám nechcem. Ale toto je úplne iný level maľovania. Nabudúce opäť pôjdem na tvoj kurz.
Adrien 12 rokovúčastník LUAland tábora
Ste umelkyňa, maliarka a tvoriteľka (ste proste "naj"). Krásne maľujete mandaly.
Lea, 11 rokovúčastníčka detského workshopu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KDE VŠADE SI MÔŽU DETI MANDALKOVANIE SKÚSIŤ? 

máte pár možností, ako ich to naučiť:

MANDALKUJTE s deťmi doma

ON-LINE škola mandalkovania má niekoľko výhod: navštívite ju, kedy Vy máte čas a chuť, k lekciám sa môžete kedykoľvek vrátiť, zopakovať si ich, pripomenúť, nikdy v nej nezvoní a nikdy sa nezatvára. Vojdite do on-line školičky, vyberte si program, ktorý Vám vyhovuje a začnite tvoriť s deťmi priamo u Vás doma ... 

KLIKNI A VOJDI DO ŠKOLY

DETSKÉ e-KNIŽKY                     a mandalkové hry

Publikácie vytvorené priamo pre detičky, ale zabaviť sa môže celá rodina. 

MANDALKUJEM CELÝ ROK: 3xeso + mandalkovník + knižka

ADVENTNÝ KALENDÁR ANJELIKA

DETSKÉ TÁBORY

V čase prázdnin sa s deťmi stretávam na detských táboroch, kde realizujeme mandalkové workshopy pre deti. Na jednom z nich sme dokonca postavili živú ohrádku z vlastných tiel (65 detí) okolo ruže Malého princa - v tvare mandaly. 

KLIKNI A NAVŠTÍV TÁBOR LUALAND

STRETNUTIA rodičov a detí

Organizujem živé workshopy, kde sa s mandalkami skamarátime naživo. Tieto stretnutia sú nenahraditeľné, pretože voňajú človečenstvom. Osobne vysvetlím, usmerním, poradím - ostatné je už vo Vašich rukách. Tieto workshopy často navštevujú aj rodičia so svojim deťmi. Odídete s krásnym dielom, prekvapení, čo sme spolu dokázali.

KLIKNI A POZRI WORKSHOPY

WORKSHOPY pre školy

Edukačno-zážitkový koncept pre deti Základných škôl.

Projekt je zameraný na kultivovanie potenciálu dieťaťa, na stabilitu emočnej stránky detí, vyladenie sa na momentálny okamih a vedomé precítenie prítomnej chvíle, tvorivú meditáciu a celkové zharmonizovanie osobnosti dieťaťa. V rámci tvorby sa zároveň napájame na skupinovú energiu za pomoci zábavných teambuildingových prvkov, cvičíme jemnú motoriku dieťaťa a snažíme sa objaviť a pomenovať jeho skryté talenty.

Takto pracujú moji malí mandalkoví priatelia sami doma - po zakúpení e-bookov, či on-line kurzov:

Mandalkuje celá rodina ...

"Práve sa zúčastňujem kurzu Moja prvá mandala. Zatiaľ som sa ešte nedostala k tvoreniu, keďže sa u nás nenachádzalo funkčné kružidlo 🙂. Včera som ho kúpila. Preto som si najprv s deťmi vymaľovala tieto hotové mandaly z E-booku LÁSKA-HOJNOSŤ VZŤAHY.

Zaujímavé bolo pozorovať, aké farby sme si zvolili my so starším synom (13 rokov) - žiarivé,neónové voskovky; a maličký (7 rokov) si išiel po svojom a použil iba žltú, zelenú a fialovú a tá je veľmi zaujímavá. Sľúbila som im, že sa to naučím a potom budeme spolu vymýšľať nové mandaly. Veľmi sa na to teším."
 
~ Pavlína Bartová