inštruktážne videá

inštruktážne videá

Video - návody so sprievodným slovom a rýchle video - manuály    o mandalkovaní.

 Nájdete tu praktické návody na to, ako si vytvoriť mandalu len tak pre radosť, ako si vytvoriť mandalkový žiarič pre naprogramovanie vodičky, aplikovanie mandaliek ako krásny originálny módny doplnok

a veľa ďalších mandalkových "vychytávok" 

STAČÍ KLIK A MANDALKUJEME SPOLU 🥰

MANDALA NÁLADOVKA

20-minútový "STEP BY STEP NÁVOD" ako si namaľovať mandalku náladovku ... Len tak pre radosť, v pohodlí domova, sami, s partnerom, či s deťmi ... zvládne to úúúplne každý, pretože mandalka sa nedá pokaziť - tak teda MANDALKUJME SPOLU, priatelia.

eBook zdarma

MANDALA NA DŽBÁNE

13-min. videomanuál, ako si vyzdobiť džbám, alebo iné sklenené nádoby mandalouz, ktorá bude dobíjať vodičku, alebo iný nápoj pozitívnou energiou Hojnosti.  Poediem Váýs krok za krokom a spolu si vyzdobíme džbán, aj poháre na vodu originálnou mandalou.

eBook zdarma

MANDALOVÉ TOPÁNOČKY

11-min. videoukážka, ako si vyzdobiť topánočky veselými mandalkami. Zabavte sa a zároveň si originálne ozvláštnite obuv, či šatník. S týmto inštruktážnym videjkom to zvládne úúúplne každý. 

eBook zdarma

MANDALA NA STENE

Videoreport maľby mandalového motívu priamo na omietku. Doprajte si unikátnu bytovú dekoráciu. Odvážne do toho. Držíme si palce spolu - mandalkujeme spolu !