Janka s Mirkou ťa pozýva na webinár

KEĎ DRAK TANCUJE S HVIEZDAMI

Webinárom sprevádza a otázky kladie Miriam Štolfová.

Odpovedá odborníčka na FENG SHUI Janka Sapietová.

 

Drak je bájne zviera s obrovskou charizmou a silou.

Vidí veci z nadhľadu a prináša veľa odhalení, priehršť šťastia a príležitostí,
dodáva odvahu k veľkým činom.

 

Aké sú hlavné témy webinára?

 • REKAPITULÁCIA
  Číňanom začal nový rok? NIE! Nám všetkým začal nový rok - rok drveného draka. Na krátkej rekapitulácii potvrdenej príbehmi pochopíš, aké dôležité je spoznať energie roka, ktorý práve žijeme.
 • Princípy DRAKA
  Spoznať charakter a povahu draka, jeho silu a energiu a potom ich vedieť využiť vo svojom živote, je úžasné. Doslova život meniace. Je to transformácia.
 • TANCUJÚCI DRAK
  Keď sa drak "roztancuje" spolu s letiacimi hviezdami - to ešte len budú zážitok! Zoznám sa s letiacimi hviezdami a zisti, kde sídlia v tvojom byte. Potom si môžeš tento tanec užívať aj ty.
 • NUMEROLOGICKÉ OKIENKO
  Ako krásne do seba zapadá filozofia FENG SHUI a klasická numerologia? Toto bude jedna z tém tohto bohatého webinára. Prichádzajú uvedomenia, ktoré ti už nikto nevezme ... a ty môžeš prežiť ten najsilnejší a súbežne najmagickejší rok svojho života. A to stojí za to!

O webinári povedali:

Dievčatá boli ste úžasné, vo mne to teraz všetko rezonuje, pre mňa sú to úplne nové informácie, zaujímavé. Ďakujem za večer plný emócií.
Danica
Zdravím vás ženy, krásně vědomé dračice! Jsem plná vašeho webináře. Tolik aha momentů, že ještě po vysílání mi tečou slzy po tváři. Tak silné to pro mne bylo. Děkuji, děkuji,děkuji!
Pavlinka
Ženy krásné, to byl tak super webinář, velmi děkuji. Nadhled, uzemnění, střed těla, vědomě se na to budu soustředit každý den !
Katka
Webinár bol pre mňa veľmi zaujímavý a motivačný, preto som si ho pozrela dvakrát. Dievčatá, išla z Vás veľká energia, ktorou ste podporili príchod draka a aktuálne príchod jari - nového života.
Janka