on-line kurz ROK DRAKA 

Nie je náhoda, že čítaš tieto riadky

a že ťa láka dozvedieť sa niečo viac o Roku Draka, ktorý vletí do našich životov 10.februára 2024.

Drak je jediné mýtické zviera čínskeho zverokruhu. Je najväčší, jediný má krídla, pohybuje sa vo výšinách, má široký výhľad, ktorý zo zeme nevidíme. Vidí tak do budúcnosti. Jeho rady oceníme až s odstupom času. Drak vidí smer, ale vidí aj to, čo mu v napredovaní zavadzia a brzdí jeho rozlet. A vtedy chŕli oheň ...

Čaká nás jeden z najsilnejších transformačných rokov a na to sa treba naozaj dobre pripraviť. Spoznaj povahu Draka vo všetkých jeho podobách a vyleť spolu s ním v ústrety novým výzvam.

Pomôže ti k tomu silná ochranná mandala, ktorú si spoločne vytvoríme. Krok za krokom ťa prevediem týmto procesom.

Vždy ma poteší, keď  vidím,
že ľudia hľadajú cesty, ako žiť vedome, ako tvoriť, ako ísť vpred.

Verím, že tento kurz ukáže cestu.
~ janka ~

Máš odvahu vysadnúť na draka, vyletieť do výšin
a vidieť čo nás tento rok čaká?

 

Chceš získať zdravý odstup a pozrieť pravde do očí?

 

Chceš už naozaj pochopiť to, s čím si nevieš rady, čo už dávno kričí
po pozornosti - konečne to vyriešiť a začať nový život ?

Okrem energií DRAKA si povieme o tzv. Letiacich hviezdach, ktoré nám v kombinácii s dračiou silou môžu do života priniesť obrovské benefity. Len treba vedieť ako s nimi pracovať. Jedná sa o pár praktických krokov, ktoré je potrebné urobiť v priestotre, kde žijeme. Je to naozaj až také jednoduché ... 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

ČO TI KURZ PRINESIE

 • DRAK = strašidlo, či kamarát?
  Pochopíš význam energií, ktoré s Drakom prichádzajú a prestaneš sa ich báť, pretože tomu budeš rozumieť.
 • RITUÁL
  Dostaneš návod na magický rituál vítania Draka - aby sme si pritiahli jeho obrovskú silu, múdrosť, nadhľad a spravodlivosť do svojho sveta.
 • ÚPRAVY V BYTE
  Niektoré udalosti môžeš odvrátiť, iné pritiahnuť - budeš vedieť, čo presne treba urobiť v domácnosti, na pracovisku, či v šatníku ...
 • OSOBNÝ TALIZMAN
  Vytvoríš si Mandalu Draka, ktorá bude tvojim osobným sprievodcom a ochrancom - dostaneš kompletný návod, ako postupovať, čo do nej vložiť a ako ju používať.
 • NOVÝ ZAČIATOK
  Stretneme sa v najlepšom čase. Deň pred začiatkom Roku Draka a v deň, keď je Luna v NOVe. To je tá správna chvíľa na uzavretie starých záležitostí a na vykročenie na nové cesty. Ideálny čas začať maľovať mandalu NOVÉHO ROKA s posolstvom bájneho Draka ...

Kurz je určený pre každého, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti. Stačí len odhodlanie nadviazať kontakt s intuíciou, vypnúť myseľ a tvoriť.

Ako to na on-line workshopoch vyzerá ?

✓ Kurz absolvuješ v pohodlí tvojho domova. Prevediem ťa celým procesom tvorby mandaly. Budeme v kontakte v reálnom čase, ale môžeš si ho pustiť aj zo záznamu.

✓ Pripneš sa na svoj PC, pozeráš a tvoríš. Sme prepojení obrazom aj zvukom. Robíme spoločné kroky, ako keby sme sedeli vedľa seba.

✓ Budeme v spojení nie len cez monitory, ale nadviažeme energetický kontakt duša s dušou - pretože duše nepoznajú obmedzenia.

KURZ MANDALA ROK DRAKA - cena

 

Toto podujatie s láskou pripravujem a veľmi sa na to teším. Čaká nás kreatívny, relaxačný čas plný zaujímavých informácií a pohodovej atmosféry. Garantujem prekvapenie z vlastnej tvorivosti a ohromujúci umelecký prežitok.

 

Bude to živé, obohacujúce, praktické, náučné, zážitkové.

 

Využijeme každú minútu - priprav oči, uši, papier, pomôcky a užívaj si to!

 

(po prihlásení ti všetko pošlem do mailu) 

cena: 80 € 

NAVYŠE PONÚKAM:

bonus 1:

ZĽAVU 50% na e-book ROK DRAKA s popisom princípov roka 2024 a s mandalou pre tento rok za zvýhodnenú cenu 15€ (pôvodná cena 30,- €)

bonus 2:

ZĽAVU 50% na podrobnú analýzu tvojej osobnosti podľa osobných čísiel MING KUA
za zvýhodnenú cenu 30,- € (pôvodne 60,- €)

DOPRAJ SI TENTO ZÁŽITOK

Vychutnaj si jedno popoludnie v spoločnosti svojej duše a mandál. Dopraj si zrelaxovanie, zvnútornenie, uži si tento čas pre seba.

V príjemnom prostredí svojho osobného priestoru ťa citlivo prevediem celým procesom. Spoločne vytvoríme mandalový obrázok, ktorý sa stane tvojim talizmanom.

Ak budeš tvoriť pre blízku osobu, ver, že toto bude jeden z najkrajších darčekov, aký kedy dostal.

NÁHODY NEEXISTUJÚ

To, že si dočítal/a až sem, potvrdzuje, že si ťa to pritiahlo.
Jeden z princípov Roka Draka je - vidieť príležitosti.
Preto neváhaj, využi túto príležitosť a vydaj sa odvážnena cestu skvelým rokom. A potom už len užívaj túto jazdu ... možno ti to zmení život!

VYSPOVEDALA SOM VÁS

ČO POVEDALI ÚČASTNÍČKY MINULOROČNÉHO KURZU ?

Kurz bol vynikajúco spracovaný a odnášam si z neho veľa uvedomení. Bol veľmi praktický a pekne zrozumiteľne podaný. Keď Janka niečo robí, tak je to vypracované do detailu - no zážitok. Vždy ma prekvapí dôslednosťou svojich projektov a krásnym prevedením - je veľmi talentovaná v rôznych oblastiach umenia. Má cit pre lektorovanie, vníma účastníkov a dá im priestor. Odporúčam zo srdca.
Ľubica Madudováúčastníčka kurzu ROK ZAJACA
Ďakujem Ti Janka za tento kurz. Veľmi sa mi páčil. Je tam pre mňa veľa informácií, o to viac, lebo aj ja som narodená v roku zajaca. Už sa teším na maľovanie mandaly. Ďakujem veľmi krásne za vytvorenie tohoto kurzu 😇♡♡♡
Emília Magdolenováúčastníčka kurzu ROK ZAJACA
Na kurz ROK ZAJACA som sa veľmi tešila. S Jankou som absolvovala viacero kurzov mandalkovania, ktoré boli vždy nabité pozitívnou energiou. Vďaka Janke som v sebe objavila kreativitu, ktorú využívam ako relax pri mandalkovani. Jsnka, som Ti za to veľmi vďačná a teším sa na ďalšie výzvy 😘
Janka Štetiarováúčastníčka kurzu ROK ZAJACA