OSOĽME SI ŽIVOT

O pár dní do našich životov vletí DRAK.

Rok Draka začína 10.2.2024 a ja odporúčam, privítať ho v dokonale čistom osobnom priestore. S drakom to bude teda jazda! Lepšie povedané let. Drak je obrovský a pozerá sa na svet z výšky. Inými slovami vidí veci z nadhľadu. No a pri rozlete dokáže poriadne rozvíriť prach usadený prach. Aj ten, ktorý nevidíme.

Ide sa o tzv. ENERGETICKÝ PRACH – čiže stopy po hádkach, chorobách, zvyšky nepohody, ktoré nám sem-tam znepríjemňujú život. Aj keď tento neporiadok nevidíme, je tu. 

Čo s tým ???

OSOĽME SI SI ŽIVOT – A TO DOSLOVA

Ponúkam skvelú radu, ako sa zbaviť týchto energetických fľakov a škvŕn. Existuje jednoduchý a pri tom veľmi účinný prostriedok. KUCHYNSKÁ SOĽ, ktorá je veľmi silný absorbátor negatívnej energie.

Tento očistný proces môžeš opakovať akokoľvek často chceš. Dokonca si môžeš dopriať spánok na soli – čo je už naozaj poriadna sila. Vysvetlenie, o čom to je ako aj postup, ako to urobiť správne som podrobne spracovala v tomto manuáli:

OSOĽME SI ŽIVOT

Účinky sú úžasné – stačí si všímať (najlepšie zapisovať), čo sa mení, ako sa cítiš, čo nové prichádza do života. Budem rada, ak mi dáš o svojich zážitkoch vedieť. 

AKÉ ĎALŠIE „ZÁZRAKY“ SA DAJÚ POMOCOU FENG SHUI ROBIŤ?
Nie len soľou, ale napr. úpravami v priestore, zmenou oblečenia, či vytvorením ochranného amuletu
v podobe MANDALY pre tento rok a pod., môžeme zharmonizovať svoj byt, pracovisko, či akýkoľvek priestor v ktorom žijeme. Funguje to, či tomu veríme, alebo nie. A preto je dobré vedieť tieto postupy. Veľa zaujímavých informácií a tipov sa dozvieš, ak


NA KURZE ROK DRAKA

POZOR! Prihlás sa včas, aby ťa príchod draka neprekvapil!

Teším sa – bude to zábavné, interaktívne a inšpirujúce 🙂

autor: j-s

Janka Sapietová
Som VEDOMÁ žena s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním podujatí. Mám v rukách kľúčik od zázračnej skrinky s korením človečenstva. Tvorím slovom, píšem básne, maľujem mandaly. Venujem sa veľa kreatívnym projektom, vedúce do hĺbky duše. Inšpirujem ľudí, ako premeniť každú chvíľu na výnimočný zážitok. Viac o mne si prečítajte TU>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov